قالبهای سقف (پلیمری)

1مجموع 4 محصول
تولید و فروش قالب وافل + مشاهده لیست قیمت 09106730326

چرا سقف های وافل گزینه جذابی برای طراحان سازه می باشند؟ 

    در سالهای اخیر، بدلیل توجه ارزشمند مهندسین معمار به فضای داخلی ساختمان (interior design) و نیاز به داشتن ستونهای کمتر در نقشه معماری ساختمان، اقبال به سمت سقفهای دو طرفه (Two-way Slab) از جمله سقف وافل، دال های مجوف و دال های مشبک بسیار افزایش یافته است.

از این رو جامعه مهندسی کشور در صدد مرتفع کردن این نیاز برآمد که نتیجه آن اجرای سقف های بیشمار وافل (Waffle Slab)، سقف یوبوت (U-Boot Slab) و کوبیاکس (Cobiax) بود. به طور کلی سقف وافل نسبت به سقف های مرسوم تیرچه ای (joist Ribbed Slab) برتری های زیادی دارد. منتهی اینرسی و مقاومت بخش قابل توجهی از پیمانکاران و آرماتوربندان باعث شده این سقف همچنان از فراگیری بیشتر در کشور محروم بماند.

برای بررسی مفصل مزایای سقف وافل (Waffle Slab Advantage) کافی است به آیین نامه بتن آمریکا فصل هشتم (ACI318-R14) مراجعه شود.  

 دو مزیت اصلی سقف وافل نسبت به دیگر سقف های با عملکرد دوطرفه (Two-way Slab) :

1)غیرماندگاری قالب وافل در سقف و تکرر استفاده از قالب وافل

2)حذف بتن ناکارآمد و کاهش محسوس بار مرده سقف (Dead Load)

 

     شرکت "بتن بسپار صنعت" بعنوان یکی از تولیدکنندگان بنام قالبهای وافل، قالب پلاستیکی بتن، قالبهای پلاستیکی ستون از سال 1390 تولید این احجام را در دستور کار خود قرار داد و امروزه با تولید طیف وسیعی از محصولات ساختمانی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

 

در حال حاضر قالب های وافل ابعاد و ارتفاع های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند:  

         1)  قالب های 60x60 cm در ارتفاع های 20، 25 و 30 سانتیمتر با عرض تیرچه (ریب) 10 سانتیمتری 

          2)  قالب های 75x75 cm در ارتفاع 30 سانتیمتر 

         3)  قالب های 80x80 cm در ارتفاع های 28 و 40 سانتیمتر با عرض تیرچه (ریب) 12 سانتیمتری

          4)  قالب های 90x90 cm در ارتفاع های 30 و 40 سانتیمتر با عرض تیرچه (ریب) 20 سانتیمتری

تولید و فروش قالب وافل + مشاهده لیست قیمت 09106730326
اهرم اتصال

اهرم اتصال در واقع جایگزین پین و گوه مورد استفاده در قالب های فلزی است.

برای اتصال قالب های فلزی به یکدیگر از اتصال پین و گوه استفاده می شود که این اتصالات با توجه به عدم طراحی اصولی نیاز به چکش کاری و تعویض های فراوان دارند. 

از این رو اهرم های مورد استفاده در قالب های پلاستیکی تولید شده در این شرکت، زمانیکه در محل اتصال قرار گرفت، تنها با یک چرخش 90 درجه قفل شده و قالب ها آماده تحمل فشار ناشی از بتن ریزی می شوند. 

تجهیزات دیگر از قبیل سلجر ها و پشت بند ها کاملا شبیه موارد استفاده شده در قالب های فلزی هستند و برای مهار این قالب های پلاستیکی باید تمهیداتی همانند قالب های فلزی اندیشیده شود. 

اهرم اتصال
سیستم های دال تخت

سقف دال تخت

سقف دال تخت که توسط شرکت بتن بسپار و به صورت انحصاری ابداع و به ثبت رسیده اند، از جنس مواد پلیمری مقاوم در برابر ضربه و سایش و در ابعاد 20-25-30-35-40 و 120 سانتیمتر ساخته شده اند. با استفاده از این قالبها می توان انواع دیوارها، دالها، تیرها و ستونهای بتنی را به سرعت قالب بندی و اجرا نمود.

برای دانلود کاتالوگ، لیست قیمت و فیلم اجرایی محصول به منوی دانلود یا اینجا مراجعه نمایید.

سیستم های دال تخت
1مجموع 4 محصول

شرکت های همکار

آمار